Rajd „Łoś”

Pieszy Harcerski Rajd Łosia jest organizowany na zakończenie roku harcerskiego.

To właśnie wtedy nasi harcerze przebywają kilkadziesiąt kilometrów piechotą i przeżywali niezwykłą przygodę.

Rozwiązując zagadki, ucząc się jak udzielać pierwszej pomocy, ale również poznają mnóstwo nowych ludzi.

Co roku jest to dla harcerzy niezwykła przygoda.

Co roku kończymy rok harcerski w wielkim stylu, aby przez 2 miesiące wakacji pamiętać, czemu we wrześniu znów warto przychodzić na zbiórki.

Dokumenty rajdowe (2018)

Najważniejsze dokumenty do pobrania dla drużynowego, patrolowego i opiekuna patrolu.

Download
Rajd jest imprezą rekreacyjną. Za zachowanie uczestników i wszelkie szkody wyrządzone przez patrol odpowiada opiekun patrolu. Na teren zakwaterowania wpuszczani będą tylko uczestnicy rajdu oraz osoby zaproszone.
Ostateczna interpretacja regulaminu rajdu należy do Komendy Rajdu.
Szczegółowe instrukcje będą przekazywane na bieżąco.
Komenda zastrzega sobie możliwość zmian w regulaminie.

Download
O zamiarze rozpalenia ogniska należy poinformować komendanta rajdu, bądź jego zastępcę ds. organizacyjnych.

Download
Proszę z uwagą przeczytać ten regulamin.

Inne pliki do pobrania dla jednostek z Hufca ZHP Skierniewice dostępne są na stronie internetowej hufca: tutaj