8 GZ Latające Pszczółki

8 GZ „Latające pszczółki” rozpoczęła swoją działalność w lutym 2011 roku w Zespole Szkół Integracyjnych im. Marii Grzegorzewskiej w Skierniewicach.
Gromadę do czerwca 2015 roku prowadziła hm. Marta Gaś, z krótką przerwą na wyjazd semestralny na studia zagraniczne w Irlandii, podczas którego funkcję drużynowej pełniła dh. Marta Kłossowska.
W kwietniu 2014 roku do zespołu dołączyła dh. Emilia Bielecka oraz dh. Klaudia Smolarek. Od czerwca 2015 roku gromadę prowadzą Emilia jako drużynowa i Klaudia w funkcji przybocznej.

Barwy żółto-czarne gromada zawdzięcza założycielkom, które po długich namysłach dobrały kolor chust i dokonały wyboru nazwy gromady – Latające pszczółki 🙂

Nasze zuchy są wyjątkowe, wielokrotnie stawały na podium rajdów i festiwali, zdobywając nie tylko uznanie jury i rodziców, ale także kolegów i koleżanek z klasy, szkoły oraz podwórka.

Nasz najmłodszy zuch ma 5 lat i był z nami na trzydniowym rajdzie !

Jeśli chcesz zobaczyć, dlaczego jest u nas tak fajnie, czym się zajmujemy i dlaczego warto być zuchem – koniecznie przyjdź na zbiórkę 🙂

W lutym 2011 roku przez pdh. Martę Gaś.

Zbiórki odbywają się w poniedziałki od godziny 16.30 do godziny 18.00 w Zespole Szkół Integracyjnych nr 9 w Skierniewicach.

• 4. Emila Bielecka 2015
  • 3. phm. Marta Gaś 2011 - 2015
  • 2. sam. Marta Kłossowska 2010 - 2011
  • 1. phm. Marta Gaś 2010 - 2010

Emilia Bielecka

Klaudia Smolarek
Zdjęcie gromady

Zdjęcie gromady wykonane na biwaku - Luty 2017.