86 DSH Sungari

Serdecznie zapraszam do udziału w zbiórkach 86 Drużyny Starszoharcerskiej Sungari które odbywają sie w każdą sobotę o godzinie 11 w harcówce przy ulicy mszczonowskiej. Nasza drużyna wyróżnia się tym iż jesteśmy bardzo zdyscyplinowaną grupą, każdy zna się tutaj bardzo dobrze i nikt się nie wywyższa, jesteśmy również bardzo zgrani i lubiani przez inne drużyny które bardzo chętnie z nami współpracują. Na zbiórkach uczymy się wielu przydatnych umiejętności takich jak techniki surwiwalu,posługiwanie się mapą czy zjeżdżanie na linie i nawet jest szybki kurs makijażu dla dziewcząt. W chwilach przerwy śpiewamy, gramy w różne gry i zabawy albo po prostu siadamy w kręgu i rozmawiamy o tym co się nam przydarzyło w tygodniu bądź o obecnej sytuacji politycznej w Polsce. Więc zapraszam każdą dziewczynę i chłopca w wieku 6 klasa podstawówki – 2 gimnazjum do największej przygody w swoim życiu zwaną HARCERSTWEM.

Każda sobota o godzinie 11:00 w harcówce przy ulicy Mszczonowskiej

Drużynowy