7 DSH Shadow

Bo kiedy mówię SHADOW, to myślę…

Shadow to pasja, miłość i styl życia w oparciu o wartości i metodykę Związku Harcerstwa Polskiego. Powstaliśmy 18 marca 2002 roku jako 7 DH Shadow za sprawą Beaty Woytoń (pseudo Pcheła), Eweliny Krawczyk (pseudo Linka) i Bartłomieja Wójcika. Od zawsze stawialiśmy na dobrą zabawę. Zbiórki, biwaki, rajdy, obozy to czas, kiedy dajemy z siebie wszystko. Chętnie uczestniczymy też w festiwalach piosenki. W naszym dorobku jest kilkanaście pucharów.
Nasza pierwsza drużynowa powiedziała kiedyś, że:

„Shadow nakręca się samo…”

i miała rację, bo jesteśmy grupą, której potrzeba niewiele, by świetnie się bawić. W naszej drużynie organizujemy warsztaty gitarowe, dyskutujemy, rozwiązujemy problemy i choć zabrzmi to jak oklepany banalny zwrot, zawsze możemy na siebie liczyć. Tworzymy zgraną całość, w której nie brakuje osób stawiających na intensywny rozwój zarówno siebie, jak i całej drużyny. Co roku chętnie bierzemy udział w Zimowych Akcjach Szkoleniowych, które za każdym razem niezwykle silnie motywują nas do działania. Jesteśmy drużyną prężnie działającą w hufcu. To pośród nas wyrosła była drużynowa 11 DH Nomada oraz założycielki 68 DH Sima i 86 DH Sungari, przyboczna 88 DH Mitra, 68 DH Sima oraz była Namiestniczka harcerska, Przewodniczący Komisji Rewizyjnej, obecny Kwatermistrz, Skarbnik hufca i Szef Zespołu Promocji, Członek Zespołu Promocji i Informacji Chorągwi Łódzkiej, a nawet obecny Komendant Hufca Skierniewice. Jesteśmy otwarci na osoby chcące poznać harcerstwo z bliska. Dlatego zapraszamy wszystkich chętnych na nasze zbiórki. Bo harcerze to nie dzieciaki biegające po lesie w kusych mundurkach, ale jak kiedyś napisała o nas pwd. Emila Plichta:

„To ludzie, którzy chcą wyciągnąć z życia jak najwięcej, poznać jak najwięcej, zrozumieć jak najwięcej. Dla których liczy się powietrze pachnące przyjaźnią i popiołem z ogniska.”

Harcerstwo daje nam wiele satysfakcji i dlatego z ogromną chęcią tworzymy naszą drużynę.

7 DSH Shadow

18 marca 2002 roku przez Beatę Woytoń

Sobota w godzinach 15:00 - 18:00
w harcówce "Shadow" przy Gimnazjum nr 1 w Skierniewicach